Jsme tým profesionálů, kteří znají obchod a marketing z nejrůznějších pohledů.

O nás

Někteří z nás zakládali své marketingové agentury již v 90. letech, poté budovali digitální agentury, jiní po dlouhé roky vedli obchodní a marketingové týmy v nadnárodních korporacích anebo organizovali velké firemní eventy.

Z vlastních zkušeností víme, jak to funguje na všech stranách. U výrobce, partnera i v agentuře. Dokonale známe potřeby i procesy korporací a rozumíme jim. Máme zázemí vlastní komunikační skupiny, veškeré aktivity děláme inhouse.

O nás

Náš tým

Pavel Winkler

Managing Director/Partner

Zakladatel BeChannel v r. 2014. Pavel pracuje v oboru marketingu od roku 1993. V roce 1996 založil svoji první marketingovou agenturu (1.pozitivní), která pod jeho vedením realizovala stovky zakázek v ČR i v zahraničí. Přednášel na odborných marketingových konferencích a také na VŠE Praha. V současnosti je partnerem i v dalších agenturách zaměřených zejména na marketing a komunikaci. Díky svým rozmanitým a dlouholetým zkušenostem přináší do řízení projektů vždy nadhled oproštěný od provozní slepoty.

+420 602 311 103
p.winkler@bechannel.cz

Yveta Holečková

Senior Consultant/Partner

Partner BeChannel od roku 2018. Yveta je seniorní člověk s bohatými znalostmi a mnohaletými zkušenostmi s vedoucími pozicemi pro sales i marketing v nadnárodních korporacích. Několik let měla na starosti řízení channelu pro HP v oblasti CEE a poté vedla HP PC divizi pro Čechy a Slovensko. Před přistoupením k BeChannel měla na starosti řízení a rozvoj distribuční sítě v Microsoftu. Yveta se dokáže oprostit od nepodstatných drobností, vidět podstatu věci i v těch nejkomplikovanějších situacích a vnáší do řešení notnou část efektivity.

+420 724 205 169
y.holeckova@bechannel.cz

Milan Tejnor

Senior Consultant

Milan má dlouholeté zkušenosti v oblasti Channel Sales & Marketing z působení v nadnárodních společnostech (XEROX, IBM, Microsoft) jak na českém a slovenském trhu, tak na úrovni CEE. Jeho specializací je strategický rozvoj aliančních a partnerských prodejních kanálů a jejich transformace.

+420 737 264 396
m.tejnor@bechannel.cz

Dana Klementová

Senior Event Manager

Dana se věnuje event managementu od roku 2004. Své zkušenosti v produkci získala při realizaci různých typů akcí pro významné tuzemské i zahraniční klienty napříč segmenty. Má v povaze notnou dávku perfekcionismu a smyslu pro detail, což přináší nejen úspěšně zvládnuté akce, ale především dlouhodobě spokojené zákazníky.

+420 602 720 353
d.klementova@bechannel.cz

Anna Georgová

Project Manager

Anička je zodpovědná za projekt společnosti Microsoft s.r.o., zabývající se odhalováním nelegálního softwaru ve veřejných zakázkách. Spravuje také firemní CRM systém včetně tvorby databází pro naše TLM kampaně a přípravu podkladů pro reporting.

Zaujaly Vás naše služby?