Pevné a dlouhodobé vazby namísto jednorázového úspěchu

Lead generation

Kupující si vytvářejí úsudek a rozhodnutí ještě předtím, než svůj nákup vůbec započnou. Jak se k nim přiblížíte a odstartujete vzájemný vztah před samotným prodejem? Jak se vyznat v dnešních složitých marketingových nástrojích, množství dat a technikách, které povedou k efektivnímu prodeji?


Obsahový marketing – Content marketing

Atraktivní obsah je klíčem k reálné poptávce.

Rychlé zavádění nových technologií a komunikačních kanálů v kombinaci s rostoucí poptávkou spotřebitelů po nových produktech a jejich rychlejší a snadnější získávání zcela změnily způsob, jakým jsou produkty a služby dnes uváděny na trh. A právě proto je content marketing stále častěji považován za jeden z nejdůležitějších marketingových nástrojů každé společnosti. Obsahový marketing může mít různé podoby: sociální mediální dosah, blogy, webové stránky, infografy, podcasty, videa, a dokonce i knihy. Dobrý marketingový obsah může dramaticky zvýšit množství vyvolané poptávky. A hlavně stojí necelou polovinu nákladů než tradiční marketing a reklama.

Content marketing v naší praxi

Přinášíme nový úhel pohledu, přesvědčivé argumenty, relevantní obsah a fascinující údaje, které přitahují a udržují cílené publikum – a v konečném důsledku tuto cílovou skupinu přimějí k nákupnímu rozhodnutí. Emoce fungují i v B2B. Vytváříme identitu značky společnosti, jež představuje DNA celé organizace a není omezena jen na barvy a fonty. Jinými slovy, utváříme nadšené spojence, fanoušky a klienty, ne jednorázové kupující.

Řízená poptávka – Lead management

Generujeme kvalifikované obchodní příležitosti pro hladové obchodníky

Dnešní automatizované nástroje v kombinaci s „big data“ jsou jednoduše geniální a ve spojení s lidským faktorem jejich účinek nabírá na síle. Napojit se na potenciální partnery či kupce kdykoliv během jejich rozhodování pomocí personalizovaných a automatizovaných kampaní a doručit soudržný a přesvědčivý příběh je v době GDPR stále ještě možné.

Zvyšujeme důvěru ve vaši značku, povědomí o produktu a demonstrujeme vaše odborné znalosti v oboru. Nákupní rozhodování pomocí správného lead managementu urychlujeme a vytváříme jedinečné obchodní příležitosti, které při správném skoringu zaručují vysokou konverzi ve skutečný prodej.

  • Content
  • Website
  • Landing page
  • Blog
  • Social Media
  • Email Marketing
  • Display Ads
  • Telemarketing
  • Events

Kampaň

Díky dobré kampani bude vaše firma vypadat dobře.
Díky skvělé kampani se bude váš zákazník cítit dobře.

Úspěšná kampaň, která dokáže předat obsah, vtáhnout publikum a zanechat v něm emoce, je pro nás vyvrcholením celého strategického procesu a je úplně jedno, jestli má formu digitální kampaně, sociálních médií, telemarketingu nebo velkolepého eventu. Než ale na tento vrchol vyšlápneme, brodíme se ve spoustě informací o vás samotných, o trhu, budujeme strategii, spřádáme nápady… a to nás na tom baví nejvíc. A závěrečná vysoká ROIka je pak pro nás vytouženou zlatou medailí.

Digitální marketing - digitální reklama, tvorba webu a aplikací, PPC, bannery, remarketing, průzkumy

Inbound - obsahový marketing, sociální média, microsity, checklisty, videa, podcasty, e-booky

Telemarketing - cold calling, business calling, profilling, tvorba databáze

Eventy - konference, exhibice, road show, social a business eventy, incentiva, teambuilding a firemní akce

Zaujaly Vás naše služby?